Фестиваль «Острів семи скарбів» у Кам'янці-Подільському
Великий інтерес у туристів викликає історичне минуле України. Одним з таких дивовижних місць є гарне стародавнє місто, розташоване у Хмельницькій області, - Кам'янець-Подільський. Місто славиться не лише великою кількістю архітектурних пам'яток, а й цікавими фестивалями. Безліч туристів приїжджають у це місто саме на початку літа, коли у місті проводяться різноманітні фестивалі. У цей час у місті ростуть середньовічні поселення, а у стінах величної фортеці відкриваються середньовічні харчевні.
Недарма місцем проведення фестивалю «Острів семи скарбів» обрано Кам'янець-Подільський-старовинне місто з неповторною історією, де природа та талант архітекторів створили унікальний ансамбль з незвичайної архітектури, де українські, польські та вірменські пам'ятники, православні та католицькі храми, турецький мінарет стоять поруч, а статус Національного історико-архітектурного заповідника Старовинне місто гостинно відчиняє свої двері та запрошує до участі у Міжнародному фестивалі національних культур «Острів семи скарбів» у Кам'янці-Подільці всіх бажаючих.
Фестиваль «Острів семи скарбів» у Кам'янці-Подільському був яскравим дійством, складовими частинами якого були вивчення та популяризація історичного минулого, відродження культурних традицій і, звичайно ж, підтримка дружніх зв'язків з іноземними державами. Це свято – данина поваги та подяки тим народам, які зробили свій внесок в історію Кам'янця-Подільського. Адже не секрет, що й сьогодні у нашому місті можна зустріти молдаван та румунів, поляків та росіян, євреїв та вірмен. І звичайно українська. Ці різні народи, різні мови, різні світогляди, різні культури упродовж восьми століть писали у камені, на полотні, на папері та просто в людських душах історію знаменитого та прекрасного Кам'янець-Подільський.
Старовинна фортеця перетворюється, ставати ошатною. Її вечірні вогні зачаровують.
Кожен, хто в ці весняні дні має честь побувати в цьому середньовічному місті, переносяться в казку, де дух лицарів і леді пронизує будинки, вулиці та повітря.
Гості та жителі міста в період фестивалів можуть взяти участь у виставах, театралізовані з облоги фортеці та побачити, як на іподромі вийде справжнього лицаря в латах та зброї, зустріти не лише середньовічних лицарів, а й польських солдатів, турецьких яничарів і, звичайно ж , запорізьких козаків. Щоб помилуватися прекрасною природою та величним містом, туристи можуть піднятися на повітряній кулі чи дирижаблі та побачити всю красу цього краю.