Кам'янець-Тур32300, Україна, м. Кам'янець-Подільський, вул. Степана-Бандери, 46/47 +380974791218
Туристическое агенство
Україна м.Кам'янець-Подільський вул. Степана-Бандери, 46/47
(097) 479 12 18    

  1. Головна сторінка
  2. Кам'янець-Подільський
  3. Кам'янець - Скала-Подільська - Вертеба - Окопи

2-денний тур Кам'янець - Скала-Подільська - Вертеба - Окопи - Жванець

Кам'янець-Вертеба-Окопи 2-денний тур Кам'янець - Скала Подільська - Вертеба - Окопи - Жванець Кам'янець-Вертеба-Окопи

 

1 день

Зустріч групи на залізничному вокзалі

***Сніданок

Оглядова екскурсія  м.Скала Подільська

   Скала-Подільська - тихий затишний куточок України з великою історією та романтичними руїнами фортеці.

Найяскравіша пам'ятка центральної частини містечка - пізньоготичний костел Вознесіння Пресвятої Діви Марії, збудований у першій половині XVII століття. То справді був період, коли більшість великих храмів робили оборонними. Костел у Скелі – не виняток. Круглі башти і стіни, що збереглися до наших днів - яскраве свідчення цього. 

Чудовий парк у центрі міста!

Але головна цінність Скелі-Подільської – майже зруйнований досить великий замковий комплекс. Замок, як і належить порядному замку, побудований на скелі і відкритий тільки з одного боку. південній. Який прикриває глибокий рів та в'їзна вежа. Тут дуже рідко когось зустріти.

Екскурсійна програма до печери Вертеба с.Більче Золоте

  Особливу увагу привертає печера Вертеба, яка відіграла надзвичайно важливу роль у відновленні давньої історії світу. Її ще називають Помпеєю «Наддністровщини». Насамперед це археологічна пам'ятка, яка серед усіх пам'яток трипільської культури займає особливе місце. Відсутність аналогій освоєння трипільськими племенами великих печерних порожнин на всій території розповсюдження культури, різноманітність та багатство археологічних матеріалів — все це забезпечує постійний науковий інтерес до печери.

 

Переїзд до  с.Окопи

 Окопи Св. Трійці розташовані на вузькому Скаластому перешийку між річками Збруч і Дністер. Побудована у 1692 р. для здійснення постійної блокади зайнятого турками Кам'янця-Подільського та провідних до нього доріг. Втратила своє призначення в 1699 р. Укріплення складалися з двох ліній валів бастіонної системи з кам'яними воротами в них і стін. Вали з воротами захищали фортецю зі сходу та заходу. До нашого часу збереглося дві брами (західні Львівські та східні Кам'янецькі) і невелика частина стіни дозорної вежі на стрімкій скелі над Збручем. Кам'янецька брама реставрована в 1905 р., про що свідчить мармурова дошка з написом на фасаді.

 

Переїзд до с.Жванець

  Жванець розташований недалеко від Кам'янця- Подільського. Це старе місто засноване ще 1431 року.

Жванецький замок розташувався на скелі над річкою Жванець, поблизу Дністра. План замку п'ятикутний, площа – майже гектар. На всіх п'яти кутах Жванецької фортеці були вежі, з'єднані високими стінами. У Жванецького замку було два в'їзди з вежами над воротами - один головний, в середині західної сторони, інший - на південно-східному кутку з боку містечка. До наших днів збереглася південна вежа, яка стоїть над урвищем навпроти річки Жванець, фрагменти стін та східної вежі.

Незважаючи на те, що Жванецький замок зруйнований, сюди приїжджають багато туристів, особливо ті, хто вже відвідав екскурсію до Кам'янця-Подільського і хоче побачити ще більше пам'яток у цьому регіоні.

Повернення до Кам'янця-Подільського

Поселення в готель

Ночівка

 

2 день

Сніданок

Звільнення номерів

Оглядова пішохідна екскурсія древнім містом Кам'янець-Подільський

Кам'янець-Подільський - місто-музей, одне з найдавніших міст України, належить до видатних явищ європейської культури. Скаластий острів, що оперізується тугою петлею річки Смотрич, яка тече у мальовничому глибокому каньйоні, став своєрідним природним п'єдесталом, на якому протягом понад десяти століть відомі та невідомі майстри творили справжнє кам'яне диво.

Відвідування та огляд  пам'ятників  архітектури та історії стародавнього міста.

Огляд культових та оборонних споруд Старого міста:

Польська та російська брама, Кафедральний костел Петра і Павла, Домініканський костел Св. Миколая, Міська ратуша в центрі Старого міста польський ринок.

У продовженні  Екскурсії туристи побачать унікальний Замковий міст, що з'єднує Старе місто з фортецею. Огляд Старого та Нового замків.

Тринітарський костел, Миколаївська церква, Греко-католицький монастир Святої Трійці, Церква Св. Петра та Павла, Будівля Російського магістрату.

Кам'янець-Подільський — місто історико-архітектурних; пам'яток, що знаходяться під охороною держави. Територія Старого міста — це заповідна археологічна зона, де зустрічаються пам'ятки трипільської культури, епохи бронзи, давньослов'янського періоду та часів Київської Русі.

 

Вільний час

Проводи групи на залізничному вокзалі

(2023-04-23) Турагенство «Кам'янець-Тур»
  '-